Povodom Dana škole održan je sportski dan za učenike 1. do 4. razreda. Naši prvaši i drugaši su odmjerili snage u štafetnim igrama, a tečaši i četvrtaši su odigrali graničara. Najuspješniji među trećašima bio je 3. C, a među četvrtašima 4. A razred. Bilo je puno smijeha i pokoja ljutnja, ali sve je proteklo u veseloj sportskoj atmosferi. Zadnja utakmica graničara bila je 4. A protiv ekipe učiteljica. Učenici su se bolje snašli od samog početka i opravdano pobijedili učiteljice. Čestitke svim sudionicima!